oben links oben rechts
left border
Strona Główna ˇ Download ˇ Artykuły ˇ Forum ˇ Linki ˇ Kategorie Newsów13/12/2018 05:24
Nawigacja
Strona Główna
Download
Artykuły
FAQ
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj

PLAN PRZYGOTOWAŃ CHEŁMIANKI DO SEZONU 2011/12
Miejscowości III ligi sezonu 2011/12
KADRA CHEŁMIANKI
TERMINARZ III LIGI LUBELSKO-PODKARPACKIEJ 2011/12
TERMINARZ CHEŁMSKIEJ KLASY OKRĘGOWEJ
KADRA CHEŁMIANKI II
MAPA WYJAZDOWA REZERW CHEŁMIANKI W SEZONIE 2011/12
INFORMACJE O KLUBIE
GALERIE Z MECZÓW CHEŁMIANKI
PLAN PRZYGOTOWAŃ CHEŁMIANKI DO RUNDY WIOSENNEJ 2012
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 455
Najnowszy Użytkownik: JoshBouff
TERMINARZ CHEŁMSKIEJ KLASY OKRĘGOWEJ
RUNDA JESIENNA 2011

1. KOLEJKA - 13/14 sierpnia

Ruch Izbica - Brat Siennica Nadolna 1:2(0:1) M.Łata 61' - S.Suduł 22', Mirosław Tymicki 78'
Unia Białopole - Vitrum Wola Uhruska 4:1(1:0) Ciołek 2', 60', Leśnicki 52', Wagner 80' - Reps 77'
Start II Krasnystaw - Kłos Chełm 0:7(0:5) S.Wyrostek 25', M.Szpilski 29',35', 40', 45', Ł.Drzewicki 47', A.Nafalski 89'
Victoria Żmudź - GKS Pławanice Kamień 2:0(0:0) R.Wagner 80', 87'
CHEŁMIANKA II CHEŁM - Frassati Fajsławice 5:0(3:0) K.Bala 24', 31', Król 44', 52', Źwirbla 56'
Granica Dorohusk - Agros Suchawa 3:0(0:0) Sergijuk 68', Jabłoński 70', 78'
Ogniwo Wierzbica - Tatran Kraśniczyn 3:5(2:1) A.Mazurek 2'(k.), Nadolski 24', Pilarski 80' - Wójcik 35', 83', 90', Ciechański 52', Sadlak 60'
Hetman Żółkiewka pauzuje

2. KOLEJKA - 20/21 sierpnia

Brat Siennica Nadolna - Tatran Kraśniczyn 1:1(0:1) Maśluch 62' - M.Malinowski 42'
Agros Suchawa - Ogniwo Wierzbica 0:2(0:1) Kołtun 40', Krawiec 48'
Frassati Fajsławice - Granica Dorohusk 2:1(1:0) K.Pluta 35', A.Czajka 53' - Sergijuk 77'
GKS Pławanice/Kamień - CHEŁMIANKA II CHEŁM 2:2(1:1) Gąsiorowski 25', Petruk 50' - Dyczko 12', Brzozowiec 63'(k.)
Kłos Chełm - Victoria Żmudź 1:3(1:1) Drzewicki 36' - R.Wagner 26', Olęder 51', 82'
Vitrum Wola Uhruska - Start II Krasnystaw 3:0(2:0) Sawa 27'(s.), M.Walaszek 42', Szadziuk 70'
Ruch Izbica - Hetman Żółkiewka 2:3(2:2) Gałka 23', Nizioł 40' - Koprucha 13', Zabiegły 30', Pidek 62'
Unia Białopole pauzuje

3. KOLEJKA - 27/28 sierpnia

Hetman Żółkiewka - Brat Siennica Nadolna 4:3(1:3) Koprucha 36', 77', Pietras80', Pidek 81' - Tymicki 8', 20', Jopek 15'
Unia Białopole - Ruch Izbica 2:0(0:0) Ciołek 50', Sobczuk 73'
Victoria Żmudź - Vitrum Wola Uhruska 4:2(4:0) Grzegorzewski 4', Szyszko 9', R.Wagner 17', 23' - Kulbicki 68', Klempka 84'
CHEŁMIANKA II CHEŁM - Kłos Chełm 2:3(1:1) Gregorowicz 15', 51' - Szpilski 30', Wyrostek 67', Drzewicki 81'(k.)
Granica Dorohusk - GKS Pławanice/Kamień 2:2(0:1) Łabęcki 75', M.Olender 83' - Antoniak 10', Wiśniewski 90+1'
Ogniwo Wierzbica - Frassati Fajsławice 4:2(0:0) Bąk 60', Nadolski 61', 72', Charytanowicz 88' - Furmaniak 69', A.Czajka 76'(k.)
Tatran Kraśniczyn - Agros Suchawa 4:1(2:0) Wójcik 2', 19', Kowalski 48', Sadlak 68' - S.Staszewski 65'
Start II Krasnystaw pauzuje

4. KOLEJKA - 3/4 września

Brat Siennica Nadolna - Agros Suchawa 3:0(0:0) Dębski 68', 78', 90'+1 (k.)
Frassati Fajsławice - Tatran Kraśniczy 1:3(1:0) Ł. Kasperek 20' – Wójcik 53', 67', Kowalski 75'
GKS Pławanice/Kamień - Ogniwo Wierzbica 5:3(1:1) Gąsiorowski 43', Dudko 63', Jans 64', Petruk 72', Ciejak 80' – Szanfisz 15', Charytanowicz 68', 82'
Kłos Chełm - Granica Dorohusk 1:1(0:1) Drzewicki 86' – Sergijuk 24'
Vitrum Wola Uhruska - CHEŁMIANKA II CHEŁM 1:1(0:0) Szadziuk 89' - Leonowicz 84'
Ruch Izbica - Start II Krasnystaw 2:0(2:0) Gałka 10', Łata 37'
Hetman Żółkiewka - Unia Białopole 1:0(0:0) Furmanek 90'+1
Victoria Żmudź pauzuje

5. KOLEJKA - 7 września (WSZYSTKIE MECZE GODZ. 17.00)

Unia Białopole - Brat Siennica Nadolna 1:3(1:3) Ciołek 40' – Maśluch 18', 32', Tymicki 25'
Start II Krasnystaw - Hetman Żółkiewka 1:3(0:0) Drzewiecki 58' – Koprucha 57', Stanicki 87', Furmanek 90'
Victoria Żmudź - Ruch Izbica 4:2(2:1) Olęder 35', 62', R. Wagner 38', Grzegorzewski 72' – Gałka 33', Orkiszewski 90'
Granica Dorohusk - Vitrum Wola Uhruska 1:0(1:0) P. Ruszkiewicz 30'
Ogniwo Wierzbica - Kłos Chełm 3:2(3:1) Charytanowicz 16', 34', Szanfisz 42' – Staszczak 28', Bazela 90'
Tatran Kraśniczyn - GKS Pławanice/Kamień 2;1(1:0) Sadlak 40', 65' – T. Bochen 76'
Agros Suchawa - Frassati Fajsławice 1:0(0:0) Samoluk 85'
CHEŁMIANKA II CHEŁM pauzuje

6. KOLEJKA - 10/11 września

Brat Siennica Nadolna - Frassati Fajsławice 2:1(1:1) A. Kister 33', Belina 90' - A. Adamiak 11'
GKS Pławanice/Kamień - Agros Suchawa 2:1(0:1) Janas 65', Gąsiorowski 77' - S.Staszewski 22'
Kłos Chełm - Tatran Kraśniczyn 3:0(1:0) Szpilski 30', 86', Drzewicki 77'
Ogniwo Wierzbica - Vitrum Wola Uhruska 5:3(3:1) Bąk 1',Charytanowicz 14', 72', Szanfisz 20', Krawiec 80' - Kulbicki 44', Walaszek 50', 65'
Ruch Izbica - CHEŁMIANKA II CHEŁM 1:2 (1:2) P.Rysak 23' - Bala 16'(k.), Gregorowicz 27'
Hetman Żółkiewka - Victoria Żmudź 8:1(2:1) Koprucha 15', Pidek 38', 73', Zabiegły 52', Wysokiński 83', Furmanek 86', 90', Szoździński 90' - Olęder 48'
Unia Białopole - Start II Krasnystaw 3:0(0:0) A. Wagner 47', Ciołek 70'(k.), Ciołek 77'
Granica Dorohusk pauzuje

7. KOLEJKA - 17/18 września

Start II Krasnystaw - Brat Siennica Nadolna 0:3(0:1) Jopek 15', Kister 78', Maśluch 84'
Victoria Żmudź - Unia Białopole 3:0(0:0) Grzegorzewski 54', Wagner 75'(k.), 81'(k.)
CHEŁMIANKA II CHEŁM - Hetman Żółkiewka 2:4(2:2) - Drygiel 15', Miksza 34'(k.) - Furmanek 14', Pidek 25', Pidek 47', 63'
Granica Dorohusk - Ruch Izbica 4:1(2:0) Świderski 4'(k.), Jabłoński 30', Jabłoński 50', Sergijuk 60' - Swatowski 78'
Tatran Kraśniczyn - Vitrum Wola Uhruska 1:2(1:1) Wójcik 12' - Pawluk 42', Kulbicki 49'
Agros Suchawa - Kłos Chełm 1:1(1:0) Gmitruk 20' - Nafalski 70'
Frassati Fajsławice - GKS Pławanice/Kamień 2:2(0:1) P. Szadura 58', K. Pluta 66' - Krop 3', Ciejak 57'
Ogniwo Wierzbica pauzuje

8. KOLEJKA - 24/25 września

Brat Siennica Nadolna - GKS Pławanice/Kamień 2:1(1:0) Suduł 45', 58' - Hawryluk 70'(k.)
Kłos Chełm - Frassati Fajsławice 2:2(1:1) Nafalski 20', Żółciński 58' - Czajka 35', Kasperek 75'
Vitrum Wola Uhruska - Agros Suchawa 1:2(1:0) Szwalikowski 40' - Gmitruk 70', M. Baran 90'
Ruch Izbica - Ogniwo Wierzbica 0:1(0:0) Krawiec 90'
Hetman Żółkiewka - Granica Dorohusk 1:1(0:1) Furmanek 75' - Jabłoński 25'
Unia Białopole - CHEŁMIANKA II CHEŁM 2:4(0:3) Ciołek 57' (k.), 70' - Koniczuk 13', Gregorowicz 15', Bala 27', 76'
Start II Krasnystaw - Victoria Żmudź 1:5(1:3) Bąk 11' - Olender 3'(k.), 22', Wiśniewski 33'(s.), Wagner 61', 73'
Tatran Kraśniczyn pauzuje

9. KOLEJKA - 1/2 października

Victoria Żmudź - Brat Siennica Nadolna 3:0(2:0) Kapitan 28', R. Wagner 34', Olęder 58'
CHEŁMIANKA II CHEŁM - Start II Krasnystaw 3:0(3:0) walkower. Goście zagrali w składzie 7 zawodników. Mecz zakończył się w 8 minucie przy stanie 2:0 dla gospodarzy. Po kontuzji jednego z graczy Startu w zespole gości pozostało tylko 6 zawodników i z powodu zdekompletowania drużyny sędzia odgwizdał koniec meczu
Granica Dorohusk - Unia Białopole 2:1(2:1) Turewicz 5', Jabłoński 30' - Ciołek 45'
Ogniwo Wierzbica - Hetman Żółkiewka 2:1(1:1) Nowaczek 30', A.Mazurek 70'(k.) - Furmanek 40'
Tatran Kraśniczyn - Ruch Izbica 2:2(2:2) Kowalski 13', Wójcik 45' - Bury 33'(k.), P. Rysak 34'
Frassati Fajsławice - Vitrum Wola Uhruska 7:1(4:0) A. Czajka 3', 15', 47', Olech 13', 38', Szadura 66', Pluta 70' - Pawluk 69'(k.)
GKS Pławanice/Kamień - Kłos Chełm 2:3(1:2) Hawryluk 10', 75' - Drzewicki 22', 85', Szmytki 25'
Agros Suchawa pauzuje

10. KOLEJKA - 8-9 października

Brat Siennica Nadolna - Kłos Chełm 3:2(2:0) Suduł 10', Dębski 30', Kister 60'(k.) - Szpilski 65', Szmytki 75'
Vitrum Wola Uhruska - GKS Pławanice/Kamień 0:0
Ruch Izbica - Agros Suchawa 1:0(1:0) Łata 30'
Hetman Żółkiewka - Tatran Kraśniczyn 4:2(0:0) Wysokiński 48', Pidek 66', Limek 71', Furmanek 76' - M. Sawczuk 55, Kowalski 74'
Unia Białopole - Ogniwo Wierzbica 3:3(1:1) Ciołek 2'(k.), Rakowiecki 74', Leśnicki 81' - Krawiec 30', Charytanowicz 65', A. Mazurek 90'(k.)
Start II Krasnystaw - Granica Dorohusk 0:6(0:1) Olender 7', 52', Konrad Ruszkiewicz 60', Jabłoński 70', 72', 79'
Victoria Żmudź - CHEŁMIANKA II CHEŁM 7:2(5:1) Ciechoński 12', 58', Olęder 14', 45', Borys 27'(s.), R. Wagner 38', Grzegorzewski 70' - Król 42', Leonowicz 73'
Frassati Fajsławice pauzuje

11. KOLEJKA - 16/17 października

CHEŁMIANKA II CHEŁM - Brat Siennica Nadolna 3:1(2:1) Miksza 33', Żwirbla 40', Gregorowicz 82' - Tymiński 15'
Granica Dorohusk - Victoria Żmudź 4:3(2:2) Jabłoński 20', 30', 83', Turewicz 60' - Grzegorzewski 1', Olęder 28', 75'
Ogniwo Wierzbica - Start II Krasnystaw 8:1(4:1) Nadolski 4', 40', 53' 2:0 – Charytanowicz 11', 18', 81', Galecki 70', Mazurek 74' - Łuczyn 32'
Tatran Kraśniczyn - Unia Białopole 2:3(0:0) P. Szpak 65'(k.), Wójcik 80' – Piekaruk 58', Sobczuk 68', Rakowiecki 85'
Agros Suchawa - Hetman Żółkiewka 0:4(0:2) Furmanek 25', 60', 62' – Zabiegły 40'
Frassati Fajsławice - Ruch Izbica 1:2(0:2) A. Czajka 68' - Gałka 8', Swatowski 39'
Kłos Chełm - Vitrum Wola Uhruska 2:1(2:0) Szmytki 36', Kuśmierczuk 40' - M. Wielgus 50'
GKS Pławanice/Kamień pauzuje

12. KOLEJKA - 23/24 października

Brat Siennica Nadolna - Vitrum Wola Uhruska 3:3(2:2) Nowicki 25', Suduł 45', 50' – Superniak 11', Kulbicki 33', Klempka 70'
Ruch Izbica - GKS Pławanice/Kamień 3:2(0:1) Gałka 47', Swatowski 50', Rycyk 60' – Wiśniewski 30', Hawryluk 70'
Hetman Żółkiewka - Frassati Fajsławice 7:0(1:0) Koprucha 40', 87', 90'(k.), Zabiegły 55', Wysokiński 65', Furmanek 85', Prus 89'
Unia Białopole - Agros Suchawa 2:0(2:0) Ciołek 27'(k.), Karczewski 39'(s.)
Start II Krasnystaw - Tatran Kraśniczyn 0:2(0:2) Wójcik 23', Mielnicki 38'
Victoria Żmudź - Ogniwo Wierzbica 3:4(3:1) Olęder 28', Ciechoński 32', Olejniczak 35' – Nadolski 42', Charytanowicz 50', Krawiec 73', Szanfisz 89'
CHEŁMIANKA II CHEŁM - Granica Dorohusk 0:2(0:1) M. Olender 26', Ruszkiewicz 68' mecz w Dorohusku, Granica gospodarzem
Kłos Chełm pauzuje

13. KOLEJKA - 30/31 października

Granica Dorohusk - Brat Siennica Nadolna 3:2(1:0) Jarosz 30', Olender 55', Jabłoński 60' – Maśluch 50', 86'(k.)
Ogniwo Wierzbica - CHEŁMIANKA II CHEŁM 0:0
Tatran Kraśniczyn - Victoria Żmudź 1:2(1:2) Wójcik 19' – R. Wagner 27', Ciechoński 33'
Agros Suchawa - Start II Krasnystaw 4:0(2:0) M. Baran 20', Gmitruk 30', Karczewski 53', Mossurec 70'
Frassati Fajsławice - Unia Białopole 4:1(2:1) A. Czajka 2'(k.), J. Olech 9', A. Czajka 54', Ł. Kasperek '85' – Domińczuk 40'
GKS Pławanice/Kamień - Hetman Żółkiewka 7:1(4:1) Filipczuk 10', Dudko 21', 24', Gąsiorowski 35', Ciejak 56', Jakubiec 77'(k.), Stocki 79' – Wysokiński 5'(k.)
Kłos Chełm - Ruch Izbica 0:0
Vitrum Wola Uhruska pauzuje

14. KOLEJKA - 6/7 listopada

Ruch Izbica - Vitrum Wola Uhruska 1:0(1:0) Rycyk 7'
Hetman Żółkiewka - Kłos Chełm 7:0(3:0) Limek 18', Koprucha 25', Furmanek 30', 51', Pidek 49', Wysokiński 75', 80'
Unia Białopole - GKS Pławanice/Kamień 0:0
Start II Krasnystaw - Frassati Fajsławice 1:2(1:1) M. Bąk 34' – K. Pluta 11', A. Czajka 90'
Victoria Żmudź - Agros Suchawa 4:1(3:0) R. Wagner 14', 45'(k.), Olęder 32', Szyszko 90' – Kociuba 60'(k.)
CHEŁMIANKA II CHEŁM - Tatran Kraśniczyn 1:3(0:2) Gregorowicz 59' – Wójcik 38', Sadlak 43', Kowalski 48'
Granica Dorohusk - Ogniwo Wierzbica 3:1(0:0) Jarosz 60', Jenda 70', Turewicz 76' – Olender 79'(s.)
Brat Siennica Nadolna pauzuje

15. KOLEJKA - 12/13 listopada

Ogniwo Wierzbica - Brat Siennica Nadolna 1:2(0:2) Mazurek 64'(k.) – Maśluch 25', Suduł 35'
Tatran Kraśniczyn - Granica Dorohusk 1:6(1:4) Kowalski 33' – Jabłoński 28', Turewicz 34', 40', 45', 78', Jarosz 76'
Agros Suchawa - CHEŁMIANKA II CHEŁM 5:4(1:3) Baran 26', 66', 90'+2', Gruszczyński 46', Sekulski 47' – Miksza 3', Wróblewski 9', Samborski 14', Żwirbla 55'
Frassati Fajsławice - Victoria Żmudź 4:3(0:1) Stacharski 53', A. Czajka 63', K. Pluta 88'(k.), 90'+1' – Olęder 51', R. Wagner 39', 65'
GKS Pławanice/Kamień - Start II Krasnystaw 2:1(0:0) Stocki 48', Filipczuk 70' – Bąk 65'
Kłos Chełm - Unia Białopole 0:1(0:0) Welter 63'(k.)
Vitrum Wola Uhruska - Hetman Żółkiewka 2:1(1:0) Cholawo 41', Marcin Walaszek 87' – Pidek 84'
Ruch Izbica pauzuje

Komentarze
Moses dnia 21.11.2012 09:29:25
iphone 4gs
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Ankieta
Które miejsce w III lidze sezonu 2011/12 zajmie CHEŁMIANKA ?

1. miejsce i uzyska awans do II ligi

uplasuje się w czołówce na miejscach 2.-5.

uplasuje się na miejscach 6.-9.

uplasuje się na miejscu 10. lub niższym ale uchroni się przed spadkiem do IV ligi

niestety opuści szeregi trzecioligowców

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
right border
unten links unten rechts


246402 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie