oben links oben rechts
left border
Strona Główna ˇ Download ˇ Artykuły ˇ Forum ˇ Linki ˇ Kategorie Newsów18/08/2018 08:41
Nawigacja
Strona Główna
Download
Artykuły
FAQ
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj

PLAN PRZYGOTOWAŃ CHEŁMIANKI DO SEZONU 2011/12
Miejscowości III ligi sezonu 2011/12
KADRA CHEŁMIANKI
TERMINARZ III LIGI LUBELSKO-PODKARPACKIEJ 2011/12
TERMINARZ CHEŁMSKIEJ KLASY OKRĘGOWEJ
KADRA CHEŁMIANKI II
MAPA WYJAZDOWA REZERW CHEŁMIANKI W SEZONIE 2011/12
INFORMACJE O KLUBIE
GALERIE Z MECZÓW CHEŁMIANKI
PLAN PRZYGOTOWAŃ CHEŁMIANKI DO RUNDY WIOSENNEJ 2012
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 455
Najnowszy Użytkownik: JoshBouff
TERMINARZ III LIGI LUBELSKO-PODKARPACKIEJ 2011/12
Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna 1:0(1:0) Sylwester Sikorski 26'
Strumyk Malawa - Podlasie Biała Podlaska 3:3(0:0) Damian Skała 66', Maciej Grad 75', Igor Wójtowicz 86' - Tomasz Gawroński 61', Wojciech Hołoweńko 64', Michał Sobiczewski 73' w Łańcucie
Siarka Tarnobrzeg - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:0
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 1:1(0:1) Tomasz Walat 56' - Rafał Szczawiński 12'
Orlęta Radzyń Podlaski - Polonia Przemyśl 3:0(2:0) Jurij Mychalczuk 17', 76', Łukasz Kępa 19'
Stal Sanok - Avia Świdnik 2:0(0:0) Mariusz Sumara 56', Jakub Ząbkiewicz 89'
Partyzant Targowiska - Stal Mielec 1:0(1:0) Marcin Borowczyk 45'
Limblach Zaczernie - CHEŁMIANKA CHEŁM 0:2(0:1) Krzysztof Fajman 44', Jarosław Wyroślak 80'

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Unia Nowa Sarzyna - CHEŁMIANKA CHEŁM 2:3(2:0) Tomasz Telka 10', 35' - Daniel Krakiewicz 49', Krystian Lebioda 57' (s.), Krzysztof Fajman 73'
Stal Mielec - Limblach Zaczernie 2:1(1:0) Michał Wolański 14', Jakub Zaskalski 88' - Adrian Szyszka 86'
Avia Świdnik - Partyzant Targowiska 1:0(0:0) Marcin Kubiak 82'
Polonia Przemyśl - Stal Sanok 3:3(1:2) Paweł Załoga 45', Mateusz Wanat 85', 87' - Damian Niemczyk 35', Fabian Pańko 37', Maciej Kuzicki 68'
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1:1(0:1) Filip Drozd 90'(k.) - Jurij Mychalczuk 51'
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Izolator Boguchwała 3:0(0:0) Łukasz Chwała 60', Mateusz Rejs 83', Norbert Raczkiewicz 89'
Podlasie Biała Podlaska - Siarka Tarnobrzeg 1:2(1:0) Wojciech Hołoweńko 34' - Tomasz Wolan 46', Bartosz Madeja 85'(k.)
Karpaty Krosno - Strumyk Malawa 1;0(0:0) Kamil Radulj 87'

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Strumyk Malawa - Unia Nowa Sarzyna 0:2(0:1) Bartosz Szczybyło 38'(s.), Tomasz Telka 78' w Łańcucie
Siarka Tarnobrzeg - Karpaty Krosno 0:1(0:0) Bartłomiej Buczek 90'
Izolator Boguchwała - Podlasie Biała Podlaska 2:0(2:0) Maciej Rusin 22', Tomasz Walat 37'
Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0(0:0) Wiktor Borowickij 90'
Stal Sanok - Stal Kraśnik 3:0(1:0) Maciej Kuzicki 14', Sylwester Zdunek 58', 84'
Partyzant Targowiska - Polonia Przemyśl 3:0(1:0) Damian Łanucha 34', Ireneusz Zarzyka 78', Ireneusz Gryboś 89'
Limblach Zaczernie - Avia Świdnik 1:2(0:1) Ireneusz Ryniewicz 81' - Bartłomiej Mazurek 23', Michał Jeleniewski 70'
CHEŁMIANKA CHEŁM - Stal Mielec 0:0

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec 2:0(1:0) Piotr Mazurkiewicz 44', 85'
Avia Świdnik - CHEŁMIANKA CHEŁM 0:0
Polonia Przemyśl - Limblach Zaczernie 1:0(0:0) Sebastian Kurowski 70'
Stal Kraśnik - Partyzant Targowiska 2:1(1:1) Łukasz Mietlicki 23', Witalij Melnyczuk 60' - Artur Wierdak 44'
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 2:1(1:1) Kamil Droździel 29', Waldemar Kozyra 90' - Piotr Łuczka 31'
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 3:0(1:0) Tomasz Gawroński 40', 59', Paweł Komar 83'
Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała 0:3(0:1) Maciej Rusin 20', 70', Tomasz Walat 65'
Strumyk Malawa - Siarka Tarnobrzeg 0:0 w Łańcucie

Kolejka 5 - 3-4 września

Siarka Tarnobrzeg - Unia Nowa Sarzyna 1:1(1:0) Daniel Beszczyński 31' - Karol Cieślik 87'
Izolator Boguchwała - Strumyk Malawa 5:0(3:0) Maciej Rusin 21', 45', Konrad Cupryś 41'(k.), Tomasz Walat 52'(k.), Jacek Tyburczy 83'
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 1:2(1:1) Jurij Mychalczuk 5' - Michał Zajdel 23', Bartłomiej Buczek 62'
Stal Sanok - Podlasie Biała Podlaska1:1(0:1) Piotr Łuczka 80' - Arkadiusz Maksymiuk 34'
Limblach Zaczernie - Stal Kraśnik 0:0
CHEŁMIANKA CHEŁM - Polonia Przemyśl 1:0(1:0) Daniel Krakiewicz 25'
Stal Mielec - Avia Świdnik 0:1(0:1) Konrad Tarkowski 21'

Kolejka 6 - 10-11 września

Unia Nowa Sarzyna - Avia Świdnik 1:2(0:1) Krystian Lebioda 48' - Stefan Kucharzewski 26', 46'
Polonia Przemyśl - Stal Mielec
Stal Kraśnik - CHEŁMIANKA CHEŁM 2:1(1:1) Daniel Szewc 17'(k.), Marceli Pacek 56' - Daniel Krakiewicz 29'
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Limblach Zaczernie 1:2(0:1) Ireneusz Baran 57' - Tomasz Płonka 34', 65'
Podlasie Biała Podlaska - Partyzant Targowiska 2:0(1:0) Łukasz Zych 30'(s.), Wojciech Hołoweńko 89'
Karpaty Krosno - Stal Sanok 1:1(1:1) Kamil Radulj 1' - Damian Niemczyk 17'
Strumyk Malawa - Orlęta Radzyń Podlaski 0:2(0:1) Paweł Pliszka 43', 90'
Siarka Tarnobrzeg - Izolator Boguchwała 1:0(1:0) Tomasz Wolan 44'

Kolejka 7 - 17-18 września

Izolator Boguchwała - Unia Nowa Sarzyna 1:1(0:1) Maciej Rusin 64' - Karol Federkiewicz 5'
Orlęta Radzyń Podlaski - Siarka Tarnobrzeg 0:2(0:0) Tomasz Stolpa 56', Paweł Krzemiński 90'
Stal Sanok - Strumyk Malawa 0:2(0:1) Krzysztof Szymański 29', Stanisław Pruś 90'
Partyzant Targowiska - Karpaty Krosno 1:0(0:0) Damian Łanucha 72'(k.)
Limblach Zaczernie - Podlasie Biała Podlaska 1:0(0:0) Damian Polak 88'(k.)
CHEŁMIANKA CHEŁM - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:1(0:1) Adrian Siatka 48', Mateusz Krzyżak 90' - Norbert Raczkiewicz 34'
Stal Mielec - Stal Kraśnik 1:2(0:2) Damian Skiba 64' - Marceli Pacek 12', Daniel Szewc 33'(k.)
Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 0:0

Kolejka 8 - 24-25 września

Unia Nowa Sarzyna - Polonia Przemyśl 3:0(1:0) Mateusz Jędryas 22', Stanisław Bednarz 84', 90'
Stal Kraśnik - Avia Świdnik 0:2(0:0) Marcin Kubiak 81', 90' (k.)
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Mielec 2:1(1:1) Łukasz Chwała 35', Norbert Raczkiewicz 54' - Kamil Kołodziej 7'
Podlasie Biała Podlaska - CHEŁMIANKA CHEŁM 3:2(2:2) Michał Sobiczewski 23'(k.), Paweł Jędrzejuk 45', Wojciech Hołoweńko 82' - Mateusz Miksza 2', Daniel Krakiewicz 28'
Karpaty Krosno - Limblach Zaczernie 2:0(1:0) Kamil Radulj 2', Bartłomiej Buczek 72'
Strumyk Malawa - Partyzant Targowiska 2:0(1:0) Wojciech Brudek 42'(k.), Krzysztof Szymański 65'
Siarka Tarnobrzeg - Stal Sanok 1:1(0:0) Jakub Kwieciński 60' - Piotr Łuczka 85'
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 2:1(1:1) Michał Bereś 39', Tomasz Walat 76' (k.) - Jurij Mychalczuk 28'

Kolejka 9 - 1-2 października

Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 1:1(0:0) Jurij Mychalczuk 89' - Michał Bąba 77'
Stal Sanok - Izolator Boguchwała 1:0(0:0) Jakub Ząbkiewicz 70'
Partyzant Targowiska - Siarka Tarnobrzeg 2:2(1:1) Kamil Słaby 32', Marcin Borowczyk 52' - Tomasz Stolpa 26', 52'
Limblach Zaczernie - Strumyk Malawa 1:1(0:0) Krzysztof Blim 50' - Piotr Gaca 88'
CHEŁMIANKA CHEŁM - Karpaty Krosno 1:1(0:0) Jarosław Wyroślak 66' - Bartłomiej Buczek 82'(k.)
Stal Mielec - Podlasie Biała Podlaska 1:0(0:0) Mariusz Cichosz 47'
Avia Świdnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:2(0:1) Ireneusz Baran 42', Norbert Raczkiewicz 62'
Polonia Przemyśl - Stal Kraśnik 2:5(1:2) Waldemar Jaroch 19', Krystian Kazek 74' - Andrzej Danielak 15', Daniel Szewc 18'(k.), 84'(k.), 90', Rafał Szczawiński 66'

Kolejka 10 - 8-9 października

Unia Nowa Sarzyna - Stal Kraśnik 1:1(1:1) Krystian Lebioda 11' - Andrzej Danielak 4'
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Polonia Przemyśl 2:2(1:0) Michał Skiba 38', Norbert Raczkiewicz 72' - Arkadiusz Gosa 46', Mykhailo Riabyj 52'
Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik 1:0(1:0) Damian Leśniak 13'
Karpaty Krosno - Stal Mielec 1:0(0:0) Sylwester Sikorski 89'
Strumyk Malawa - CHEŁMIANKA CHEŁM 4:0(2:0) Damian Bieda 29', Stanisław Pruś 41', 73', Krzysztof Szymański 77'
Siarka Tarnobrzeg - Limblach Zaczernie 4:1(1:0) Michał Szczepański 26', Bartosz Madeja 49', Tomasz Stolpa 53', 58' - Damian Polak 73'(k.)
Izolator Boguchwała - Partyzant Targowiska 0:3(0:1) Marcin Borowczyk 44'(k.), Karol Wójcik 65', Łukasz Zych 72'
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Sanok 1:0(0:0) Jurij Mychalczuk 82'

Kolejka 11 - 15-16 października

Stal Sanok - Unia Nowa Sarzyna 1:3(0:1) Piotr Łuczka 79' - Łukasz Stręciwilk 16', Paweł Wtorek 50', 68'
Partyzant Targowiska - Orlęta Radzyń Podlaski 0:3(0:1) Dariusz Ptaszyński 24', Łukasz Kępa 79', Rafał Borysiuk 90'
Limblach Zaczernie - Izolator Boguchwała 1:0(0:0) Tomasz Płonka 77'
CHEŁMIANKA CHEŁM - Siarka Tarnobrzeg 0:1(0:0) Daniel Beszczyński 71'
Stal Mielec - Strumyk Malawa 1:2(0:1) Skiba 90' - Brusik 44', Szymański 78'
Avia Świdnik - Karpaty Krosno 0:0
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1:1(1:1) Waldemar Jaroch 45' - Paweł Komar 5'
Stal Kraśnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski 4:2(3:0) Ryczek 25', Szewc 30', Danielak 43', 51' - Raczkiewicz 72', Wawryca 84' (k.)

Kolejka 12 - 22-23 października

Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:0
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2:0(0:0) Wojciech Hołoweńko 51', Ilja Kondratienko 90'
Karpaty Krosno - Polonia Przemyśl 0:0
Strumyk Malawa - Avia Świdnik 3:1(1:0) Stanisław Pruś 20', Maciej Grad 70', Tomasz Jandziś 79' - Damian Iracki 90'
Siarka Tarnobrzeg - Stal Mielec 2:0(1:0) Tomasz Stolpa 22', Daniel Beszczyński 79'
Izolator Boguchwała - CHEŁMIANKA CHEŁM 1:1(0:0) Maciej Porada 59' - Marek Grzywna 67'
Orlęta Radzyń Podlaski - Limblach Zaczernie 2:0(1:0) Konrad Król 23', Piotr Hermann 82'
Stal Sanok - Partyzant Targowiska 0:2(0:1) Marcin Borowczyk 15', Damian Łanucha 86'

Kolejka 13 - 29-30 października

Partyzant Targowiska - Unia Nowa Sarzyna 1:1(1:1) Ireneusz Zarzyka 45' - Kamil Oślizło 5'
Limblach Zaczernie - Stal Sanok 1:0(1:0) Tomasz Płonka 45'
CHEŁMIANKA CHEŁM - Orlęta Radzyń Podlaski 2:1(2:0) Marcin Kasperek 25'(k.), Dawid Wieczorek 29' - Konrad Król 49'
Stal Mielec - Izolator Boguchwała 1:0(0:0) Michał Wolański 90'
Avia Świdnik - Siarka Tarnobrzeg 2:1(1:1) Konrad Tarkowski 43', Michał Sadło 54' - Bartosz Madeja 41'
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa 2:0(0:0) Mateusz Wanat 65', Arkadiusz Gosa 70'
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 2:1(1:1) Rafał Szczawiński 13', 70' - Kamil Radulj 10'
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 0:2(0:1) Wojciech Hołoweńko 8', Tomasz Gawroński 67'

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Unia Nowa Sarzyna - Podlasie Biała Podlaska 2:1(2:0) Karol Federkiewicz 1', Piotr Mazurkiewicz 7'(k.) - Łukasz Sawtyruk 90'
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:1(0:1) Bartłomiej Buczek 59'(k.) - Paweł Zatorski 36'
Strumyk Malawa - Stal Kraśnik w Łańcucie 1:5(1:2) Stanisław Pruś 19' - Daniel Szewc 16', 51', 90', Andrzej Danielak 22', Rafał Szczawiński 58'
Siarka Tarnobrzeg - Polonia Przemyśl 2:1(2:0) Daniel Beszczyński 16', Tomasz Stolpa 23' - Mateusz Wanat 49'
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 0:1(0:0) Michał Maciejewski 68'
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Mielec 2:1(2:1) Adrian Zarzecki 28', Jurij Mychalczuk 34' - Damian Skiba 1'(k.)
Stal Sanok - CHEŁMIANKA CHEŁM 2:1(1:0) Daniel Niemczyk 45', Piotr Łuczka 64'(k.) - Kazimierz Bala 71'
Partyzant Targowiska - Limblach Zaczernie 1:0(1:0) Ireneusz Zarzyka 45'

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Limblach Zaczernie - Unia Nowa Sarzyna 2:1(2:1) Tomasz Płonka 29', Piotr Gilar 38' - Mateusz Jędryas 2'
CHEŁMIANKA CHEŁM - Partyzant Targowiska 1:2(0:2) Mateusz Krzyżak 57' - Ireneusz Zarzyka 23', 24'
Stal Mielec - Stal Sanok 1:0(1:0) Michał Wolański 29'
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0:2(0:0) Jurij Mychalczuk 47', Łukasz Kępa 63'
Polonia Przemyśl - Izolator Boguchwała 0:0
Stal Kraśnik - Siarka Tarnobrzeg 0:2(0:0) Tomasz Wolan 62', Tomasz Prasnal 90'(s.)
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Strumyk Malawa 1:1(1:1) Norbert Raczkiewicz 26' - Piotr Gaca 34'
Podlasie Biała Podlaska - Karpaty Krosno 2:0(1:0) Donatas Strockis 33', Michał Sobiczewski 72'(k.)

WIOSNA 2012

Kolejka 16 - 17-18 marca

Unia Nowa Sarzyna - Karpaty Krosno
Podlasie Biała Podlaska - Strumyk Malawa
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Siarka Tarnobrzeg
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała
Polonia Przemyśl - Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik - Stal Sanok
Stal Mielec - Partyzant Targowiska
CHEŁMIANKA CHEŁM - Limblach Zaczernie

Kolejka 17 – 24/25 marca

CHEŁMIANKA CHEŁM - Unia Nowa Sarzyna
Limblach Zaczernie - Stal Mielec
Partyzant Targowiska - Avia Świdnik
Stal Sanok - Polonia Przemyśl
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Siarka Tarnobrzeg - Podlasie Biała Podlaska
Strumyk Malawa - Karpaty Krosno

Kolejka 18 – 31 marca/1 kwietnia

Unia Nowa Sarzyna - Strumyk Malawa
Karpaty Krosno - Siarka Tarnobrzeg
Podlasie Biała Podlaska - Izolator Boguchwała
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Kraśnik - Stal Sanok
Polonia Przemyśl - Partyzant Targowiska
Avia Świdnik - Limblach Zaczernie
Stal Mielec - CHEŁMIANKA CHEŁM

Kolejka 19 – 7 kwietnia

Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna
CHEŁMIANKA CHEŁM - Avia Świdnik
Limblach Zaczernie - Polonia Przemyśl
Partyzant Targowiska - Stal Kraśnik
Stal Sanok - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno
Siarka Tarnobrzeg - Strumyk Malawa

Kolejka 20 – 14/15 kwietnia

Unia Nowa Sarzyna - Siarka Tarnobrzeg
Strumyk Malawa - Izolator Boguchwała
Karpaty Krosno - Orlęta Radzyń Podlaski
Podlasie Biała Podlaska - Stal Sanok
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Partyzant Targowiska
Stal Kraśnik - Limblach Zaczernie
Polonia Przemyśl - CHEŁMIANKA CHEŁM
Avia Świdnik - Stal Mielec

Kolejka 21 – 21/22 kwietnia

Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna
Stal Mielec - Polonia Przemyśl
CHEŁMIANKA CHEŁM - Stal Kraśnik
Limblach Zaczernie - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Partyzant Targowiska - Podlasie Biała Podlaska
Stal Sanok - Karpaty Krosno
Orlęta Radzyń Podlaski - Strumyk Malawa
Izolator Boguchwała - Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 22 – 28/29 kwietnia

Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała
Siarka Tarnobrzeg - Orlęta Radzyń Podlaski
Strumyk Malawa - Stal Sanok
Karpaty Krosno - Partyzant Targowiska
Podlasie Biała Podlaska - Limblach Zaczernie
Tomasovia Tomaszów Lubelski - CHEŁMIANKA CHEŁM
Stal Kraśnik - Stal Mielec
Polonia Przemyśl - Avia Świdnik

Kolejka 23 – 2 maja

Polonia Przemyśl - Unia Nowa Sarzyna
Avia Świdnik - Stal Kraśnik
Stal Mielec - Tomasovia Tomaszów Lubelski
CHEŁMIANKA CHEŁM - Podlasie Biała Podlaska
Limblach Zaczernie - Karpaty Krosno
Partyzant Targowiska - Strumyk Malawa
Stal Sanok - Siarka Tarnobrzeg
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała

Kolejka 24 – 5/6 maja

Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Radzyń Podlaski
Izolator Boguchwała - Stal Sanok
Siarka Tarnobrzeg - Partyzant Targowiska
Strumyk Malawa - Limblach Zaczernie
Karpaty Krosno - CHEŁMIANKA CHEŁM
Podlasie Biała Podlaska - Stal Mielec
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik
Stal Kraśnik - Polonia Przemyśl

Kolejka 25 – 12/13 maja

Stal Kraśnik - Unia Nowa Sarzyna
Polonia Przemyśl - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska
Stal Mielec - Karpaty Krosno
CHEŁMIANKA CHEŁM - Strumyk Malawa
Limblach Zaczernie - Siarka Tarnobrzeg
Partyzant Targowiska - Izolator Boguchwała
Stal Sanok - Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 26 – 19/20 maja

Unia Nowa Sarzyna - Stal Sanok
Orlęta Radzyń Podlaski - Partyzant Targowiska
Izolator Boguchwała - Limblach Zaczernie
Siarka Tarnobrzeg - CHEŁMIANKA CHEŁM
Strumyk Malawa - Stal Mielec
Karpaty Krosno - Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska - Polonia Przemyśl
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Kraśnik

Kolejka 27 – 26/27 maja

Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Nowa Sarzyna
Stal Kraśnik - Podlasie Biała Podlaska
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno
Avia Świdnik - Strumyk Malawa
Stal Mielec - Siarka Tarnobrzeg
CHEŁMIANKA CHEŁM - Izolator Boguchwała
Limblach Zaczernie - Orlęta Radzyń Podlaski
Partyzant Targowiska - Stal Sanok

Kolejka 28 – 2/3 czerwca

Unia Nowa Sarzyna - Partyzant Targowiska
Stal Sanok - Limblach Zaczernie
Orlęta Radzyń Podlaski - CHEŁMIANKA CHEŁM
Izolator Boguchwała - Stal Mielec
Siarka Tarnobrzeg - Avia Świdnik
Strumyk Malawa - Polonia Przemyśl
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik
Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia Tomaszów Lubelski

Kolejka 29 – 9 czerwca

Podlasie Biała Podlaska - Unia Nowa Sarzyna
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno
Stal Kraśnik - Strumyk Malawa
Polonia Przemyśl - Siarka Tarnobrzeg
Avia Świdnik - Izolator Boguchwała
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski
CHEŁMIANKA CHEŁM - Stal Sanok
Limblach Zaczernie - Partyzant Targowiska

Kolejka 30 – 17 czerwca

Unia Nowa Sarzyna - Limblach Zaczernie
Partyzant Targowiska - CHEŁMIANKA CHEŁM
Stal Sanok - Stal Mielec
Orlęta Radzyń Podlaski - Avia Świdnik
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl
Siarka Tarnobrzeg - Stal Kraśnik
Strumyk Malawa - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Karpaty Krosno - Podlasie Biała Podlaska

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Ankieta
Które miejsce w III lidze sezonu 2011/12 zajmie CHEŁMIANKA ?

1. miejsce i uzyska awans do II ligi

uplasuje się w czołówce na miejscach 2.-5.

uplasuje się na miejscach 6.-9.

uplasuje się na miejscu 10. lub niższym ale uchroni się przed spadkiem do IV ligi

niestety opuści szeregi trzecioligowców

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
right border
unten links unten rechts


235086 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie