Zwycięski sparing z drugoligowcem
Dodane przez rks1955 dnia 04.02.2012 14:25:06

W sobotnim meczu sparingowym rozegranym w Puławach, miejscowa Wisła okazała się gorsza od Chełmianki przegrywając 1:2(1:2)

W sobotnim meczu sparingowym rozegranym w Puławach, miejscowa Wisła okazała się gorsza od Chełmianki, przegrywając 1:2(1:2). Prowadzenia dla gospodarzy uzyskał w 21 minucie, po strzale z rzutu karnego Konrad Nowak. Do wyrównania doprowadził w 35 minucie Daniel Krakiewicz, który w zamieszaniu pod bramką Wisły wykazał się największym sprytem. Pięć minut później, Daniel Krakiewicz ponownie zaznaczył swoją obecność na boisku, dośrodkowując futbolówkę na piąty metr. Tam znalazł się Krzysztof Fajman i celnym strzałem ustalił wynik meczu na 2:1 dla Chełmianki.