Chełmianka zagra na wiosnę !
Dodane przez rks1955 dnia 22.12.2011 16:19:16
Działacze Chełmianki spotkali się na zebraniu zarządu, na którym dyskutowali o sprawach finansowych i kadrowych. Jak zapewnia prezes Grzegorz Gardziński najczarniejszy ze scenariuszy, czyli wycofanie się klubu z rozgrywek nie wchodzi w grę.
Rozszerzona zawartość newsa
Działacze Chełmianki spotkali się na zebraniu zarządu, na którym dyskutowali o sprawach finansowych i kadrowych. Jak zapewnia prezes Grzegorz Gardziński najczarniejszy ze scenariuszy, czyli wycofanie się klubu z rozgrywek nie wchodzi w grę.– Jest pełna mobilizacja i powoli kompletujemy środki na kolejną rundę. Nie ma wielkiego zagrożenia, że nie zagramy na wiosnę w III lidze – zapewnia szef Chełmianki.

Jeżeli chodzi o sprawy kadrowe to z ekipą Waldemara Wiatra pożegna się Sławomir Tatysiak. Doświadczony zawodnik w tym sezonie zagrał w dwunastu meczach, ale tylko trzy razy wychodził w podstawowym składzie.

Głównie pojawiał się na murawie dopiero w końcówkach spotkań. Teraz dostał ofertę z Granicy Dorohusk, która szykuje się do występów w IV lidze i dlatego szuka wzmocnień. 37-latek dostał zgodę na odejście z Chełmianki.
Podobnie ma się sprawa z młodymi graczami „biało-zielonych”: Adrianem Siatką i Marcinem Gregorowiczem. Den duet także może opuścić Chełm, pod warunkiem, że Miedź Legnica zapłaci odpowiednią kwotę.

– Mamy na oku dwóch młodzieżowców, ale jeszcze za wcześnie na konkrety. Na pewno nie pozwolimy też na kolejne odejścia. Nie ma mowy o transferze Jarka Wyroślaka.

Ma z nami umowę i zostanie u nas do końca sezonu. Najprawdopodobniej więcej szans na wiosnę dostanie też bramkarz Paweł Szokaluk, który nadal jest młodzieżowcem – mówi trener Waldemar Wiater.


źródło: www.dziennikwschodni.pl