CHEŁMIANKA-Włodawianka w finale okręgowym Pucharu Polski
Dodane przez rks1955 dnia 19.11.2011 17:28:55
W dniu dzisiejszym rozegrano mecze półfinałowe Pucharu Polski na szczebli okręgu chełmskiego.
W dniu dzisiejszym rozegrano mecze półfinałowe Pucharu Polski na szczebli okręgu chełmskiego. Rezerwy Chełmianki prowadzone przez Tomasza Wieczorka nie sprostały czwartoligowej Włodawiance Włodawa, ulegając 1:4(1:3). Prowadzenie dla naszej drużyny uzyskał już w 2 minucie meczu, strzałem z rzutu karnego, Marcin Kasperek. Później strzelali tylko goście. Trzy minuty później wyrównał były zawodnik naszego klubu Wojciech Więcaszek, w 24 minucie Grzegorz Bornus wyprowadził Włodawiankę na prowadzenie. Dwie minuty przed przerwą podopieczni Marka Droba zdobyli jeszcze jednego gola, a szczęśliwym strzelcem był Arkadiusz Staszczak. Niestety piłkarze rezerw nie powtórzyli wyczynu z ubiegłorocznych rozgrywek pucharowych. Pomimo ambitnej postawy w drugiej części meczu, to piłkarze z Włodawy zdobyli jeszcze jednego gola, w 89 minucie meczu po strzale Marcina Chaciówki.
W drugim dzisiejszym spotkaniu nasi trzecioligowcy pokonali w Rejowcu Fabrycznym rezerwy Sparty 2:1(1:1). Chełmianka uzyskała prowadzenie w 24 minucie po strzale Jarosława Wyroślaka. Szansę na podwyższenie wyniku nasz zespół miał w 33 minucie, jednak rzutu karnego nie wykorzystał Łukasz Dyczko. Gdy wydawało się, że tylko kwestią czasu są następne gole dla podopiecznych Waldemara Wiatra, niespodziewanie w 36 minucie gola strzelili gospodarze. Szczęśliwym strzelcem okazał się eks-ligowiec Jacek Ziarkowski. W drugiej części meczu, Chełmianka jednak udokumentowała swoją wyższość strzelając drugiego gola w 63 minucie. Ponownie na listę strzelców wpisał się Jarosław Wyroślak.