CHEŁMIANKA CHEŁM-Partyzant Targowiska 1:2(0:2)
Dodane przez rks1955 dnia 12.11.2011 15:33:46
W meczu ostatniej serii spotkań rundy jesiennej III ligi lubelsko-podkarpackiej Chełmianka nie sprostała Partyzantowi Targowiska, ulegając na swoim stadionie 1:2(0:2).
W meczu ostatniej serii spotkań rundy jesiennej III ligi lubelsko-podkarpackiej Chełmianka nie sprostała Partyzantowi Targowiska, ulegając na swoim stadionie 1:2(0:2). Prowadzenie dla zespołu gości uzyskał w 23 minucie Ireneusz Zarzyka. Minutę później ten sam zawodnik podwyższył wynik meczu na 0:2. Po przerwie nasi piłkarze próbowali odmienić losy meczu, jednak sił i umiejętności wystarczyło tylko na strzelenie honorowego gola. Bramkę na 1:2 zdobył w 57 minucie meczu Mateusz Krzyżak. W samej końcówce spotkania nasi piłkarze mieli znakomitą szansę na wywalczenie 1 punktu, jednak piłka po strzale Krzysztofa Fajmana zatrzymała się na poprzeczce. Szkoda, szczególnie słabej pierwszej połowy meczu w wykonaniu naszych piłkarzy, gdyż co najmniej remis był w zasięgu podopiecznych Waldemara Wiatra.
W niedzielnym meczu Chełmianka wystapiła w składzie: Porzyc - Siatka, Krzyżak, Dyczko, Tywoniuk - Postój (72´ Kogut), Knot (46´ Kasperek), Wieczorek, Krakiewicz (72´ Wyroślak) - Fajman, Bala (60´ Koniczuk)

Rundę jesienną kończymy z dorobkiem 19 punktów, identycznym jak w ubiegłym sezonie. Wkrótce przyjdzie czas na podsumowanie rozgrywek rundy jesiennej III ligi lubelsko-podkarpackiej.

W pozostałych meczach III ligi uzyskano wyniki:

Limblach Zaczernie - Unia Nowa Sarzyna 2:1(2:1) Tomasz Płonka 29', Piotr Gilar 38' - Mateusz Jędryas 2'
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0:2(0:0) Jurij Mychalczuk 47', Łukasz Kępa 63'
Polonia Przemyśl - Izolator Boguchwała 0:0
Podlasie Biała Podlaska - Karpaty Krosno 2:0(1:0) Donatas Strockis 33', Michał Sobiczewski 81'(k.)
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Strumyk Malawa 1:1(1:1) Norbert Raczkiewicz 26' - Piotr Gaca 34'
Stal Mielec - Stal Sanok 1:0(1:0) Michał Wolański 28'
Stal Kraśnik - Siarka Tarnobrzeg 0:2(0:0) Tomasz Wolan 64', Tomasz Prasnal(sam.) 90'