Zwyciestwa naszych drużyn w 1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu chełmskiego. Znamy pary półfinałowe
Dodane przez rks1955 dnia 27.10.2011 09:19:24
Środowe mecze wyłoniły półfinalistów w Pucharze Polski na szczeblu okręgu chełmskiego. Nasze zespoły ..
Środowe mecze wyłoniły półfinalistów w Pucharze Polski na szczeblu okręgu chełmskiego. Nasze zespoły zgodnie wygrały swoje mecze i mają szanse na powtórzenie ubiegłorocznego wyczynu, czyli rozegranie meczu finałowego pomiędzy sobą. Cięższą przeprawę miał pierwszy zespół Chełmianki, który grał w Białopolu z miejscową Unią. Do przerwy niespodziewanie prowadzili gospodarze po golu Radosława Ciołka z rzutu karnego. W drugiej połowie Chełmianka zagrała już dużo skuteczniej i pomimo dwóch zółtych kartek, a w konsekwencji czerwonej Daniela Krakiewicza pokonaliśmy gospodarzy 4:1(0:1). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Kazimierz Bala 55', Łukasz Dyczko 70', Jarosław Wyroślak 76', Sławomir Tatysiak 89'(k.).
Nasz drugi zespół w pełni zrewanżował się drużynie Hetmana Żółkiewka za niedawną porażkę w ramach rozgrywek chełmskiej klasy okręgowej. Tym razem Chełmianka II rozgromiła gości z Żółkiewki 4:0(2:0). Bogatym "łupem: bramkowym podzielili się: Paweł Król 4', 69, Sebastian Drygiel 13' i Krzysztof Fajman 57'.

Oto komplet wyników 1/4 finału na szczeblu okręgu chełmskiego:

Unia Białopole - CHEŁMIANKA 1:4 (1:0)
CHEŁMIANKA II CHEŁM - Hetman Żółkiewka 4:0(2:0)
Włodawianka II - Włodawianka 0:3 (0:3)
Sparta II Rejowiec F. - Brat Siennica Nadolna 2:0(0:0) po dogr.

Znamy już pary półfinałowe. W pierwszym meczu zmierzą się rezerwy Sparty Rejowiec F. z Chełmianką, natomiast w drugim Chełmianka II podejmie Włodawiankę. Mecze półfinałowe zostaną rozegrane w niedzielę 20 listopada o godzinie 13.00.