oben links oben rechts
left border
Strona Główna ˇ Download ˇ Artykuły ˇ Forum ˇ Linki ˇ Kategorie Newsów13/12/2018 04:49

Najnowszy Użytkownik: JoshBouff
"HETMAN" ZÓŁKIEWKA-"CHEŁMIANKA" 1:3(0:1)
Newsy Trener Łapiński desygnował do gry nastepujący skład : Porzyc – Słomka, Dyczko, Grzywna, Kogut, Kasperek (65 Krzyżak), Tatysiak, Postój, Drob (83 Knot), Fajman (70 Bala), Zdunek (77 Drzewicki).
Od początku spotkania zespół chełmski posiadał optyczną przewagę. Drużyna Hetmana wzmocniona pięcioma młodymi zawodnikami z Ukrainy radziła sobie dużo lepiej niż wskazuje na to pozycja w tabeli. Pomimo kilku sytuacji bramkowych, zespół Chełmianki uzyskał prowadzenie dopiero w 44 minucie meczu, ze strzału Kamila Droba, tuż po tym jak na stadionie pojawiła się liczna, około 80-cio osobowa grupa chełmskich kibiców. Widać było ich zmęczenie po wyjeździe do Łodzi (mecz Widzew-Motor 1:1), gdyż dopiero w końcowych 20 minutach meczu można było usłyszeć zbiorowy, głośny doping dla naszego zespołu. Na meczu było tak około 60-80 tzw. pikników z Chełma plus jeden, (piszący tą relację) z Lubyczy Królewskiej.
Łącznie na stadionie w Żółkiewce pojawiło się około 400-500 osób. Najgorszy okres gry Chełmianki to fragment meczu między 35 a 40 minutą meczu. Wtedy to, pikarze z Żólkiewki trzykrotnie groźnie zaatakowali bramkę bronioną przez Bartka Porzyca.
Druga połowa to w dalszym ciągu optyczna przewaga naszych. Przełomowym momentem meczu był faul ukraińskiego obrońcy na naszym zawodniku, który wychodził na czystą pozycję. Niestety obrońca gospodarzy miał juz na koncie jedną zółtą kartkę i po otrzymaniu drugiej musiał opuścić boisko. Nasi do końca kontrolowali przebieg meczu. W 61 minucie Sylwek Zdunek zdobył drugą bramkę dla Chełmianki, a 10minut później, dopiero co wprowadzony na boisko Kazio Bala podwyższył wynik meczu na 3:0 dla gości. Gdy wydawało się, żę mecz zakończy się wynikiem 3:0, w ostatniej minucie meczu niefrasobliwość naszych obrońców zakończyła się stratą gola. Gospodarze uzyskali gola i wynik został ustalony na 1:3. Minutę późnie jeszcze raz doszło do spornej sytuacji, gdyż gospodarze domagali się rzutu karnego. Ostre protesty jesdnego z zawodników gospodarzy zakończyły się dla niego żółtą kartką. Mecz sędziował Piotr Kozłowski z OKS w Zamościu.

KRÓTKA DOKUMENTACJA RELACJI PROWADZONEJ NA ŻYWO

4' pierwsza okazja dla naszych, jednak w dalszym ciągu 0:0
11' Kamil Drob strzela z 12 metrów metr nad bramką 0:0
16' Zdunek sam na sam z bramkarzem jednak zwleka ze strzałem i trafia w jednego z powracających obrońców gospodarzy. Pika wychodzi na rzut rożny
18' Kasperek fauluje w środku pola i otzymuje zółtą kartkę
19' po raz pierwszy niebezpiecznie atakuje Hetman, jednak piłka wychodzi na aut
22' Postój sam na sam z bramkarzm gopsodarzy, jednak na nierównym boisku piłka odskakuje i kolejna szansa zmarnowana 0:0
27' Kasperek uderza z 30 metrów, jednak bramkarz łapie piłkę
32' Kamil Drob decyduje się na s,trzał z 20metrów jednak piłka przechodzi metr od lewego słupka bramki gospodarzy 0;0
36' gorszy okres gry Chełmianki, w sytuacji sam na sam napastnik gospodarzy z Bartkiem Porzycem, na szczęscie piłka przelatuje 2 metry od prawego słupka bramki
39' Po wrzutce z rzutu wolnego Sławka Tatysiaka, Kamil Drob uderza niecelnie z główki. W dalszym ciągu 0:0
44' Kamil Drob z 10 metrów i goooooolll!!! 1:0 dla Chełmianki
Do przerwy 1:0 dla naszych.
Około 40 minuty meczu na stadion dojechała zorgaqnizowana grupa kibiców Chełmianki (około 80 osób). Na stadionie około 400 osób. Z Chełma jeszcze około 80 tzw. pikników.
Teraz nastąpi przerwa do godziny 14.25
Druga połowa
61' S.Zdunek, 2:0 dlA cHEŁMIANKI
Chełmianka gra z przewagą jednego zawodnika. Obrónca gospodarzy otrzymał drugą zółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę i opuścił boisko
71' Kazimierz Bala ( po 3 minutach przebywania na boisku) strzela celnie i 3:0 dla Chełmianki
80' meczu w dalszym ciągu 3:0 dla Chełmianki. Transmisja lada moment może zostać przerwana (słaba bateria)